Перемоги

скачать нарезки MP3 рингтонов

2017 рік

- У всеукраїнському конкурсі журналістських робіт на найкраще висвітлення реформування охорони здоров’я в Україні та доступу до лікування українських пацієнтів «Ін’єкція словом», що був організований благодійним фондом «Пацієнти України» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку та громадської організації «Інтерньюз – Україна», медіа-партнер – Інтернет-портал «Дефектор-медія», взяли участь більше 200 журналістських робіт зі всеукраїнських телевізійних і радійних мовників, друкованих видань та онлайн-ЗМІ.
Перші місця здобули журналісти всеукраїнського телевізійного каналу «СТБ» та всеукраїнської газети «Дзеркало тижня». Серед усіх поданих матеріалів потрапила у десятку кращих і отримала відзнаку й програма Філії  Публічного акціонерного товариства «Національної Суспільної Телерадіокомпанії України» «Житомирська регіональна дирекції» «Куди йдуть наші гроші?» з циклу «Ваше здоров»я».
Автори  програми:  журналіст - Людмила Натикач, оператор - Сергій Кобилянський, звукорежисер - Олександр Кодубовський, відеомонтаж – Людмила та Анастасія Меодушевські.
   

2016 рік

- Перемога Вікторії Лук'яненко. Лісовий конкурс. У конкурсі на кращий теленарис про роботу лісівників нашої держави, оголошеному президією всеукраїнської ради Товариства лісівників України, перше місце виборола наша колега Вікторія Лук'яненко - старший редактор редакції новин та аналітичних програм філії НТКУ "Житомирська регіональна дирекція". 
ЇЇ добірка теленарисів, які вийшли в ефір в програмі «Актуально» та піднімають проблеми всихання насаджень, незаконних рубок тощо, визнана кращою серед представлених на конкурс та удостоєна першої премії. Вітаємо.

- Двома першими місцями відзначили журналістів Житомирської філії Національної телекомпанії України на сьомому Міжнародному телерадіофестивалі «Калинові мости» що відбувся у Польщі в місті Ольштин: програма «Територія успіху. Новосели Полісся» журналіста Вікторії Лук’яненко та оператора Максима Возного – у номінації «У дзеркалі довкілля», а також радіопередача «Бійся душу ошукати» Олени Корж – у номінації «Одне серце дві батьківщини». Засновниками фестивалю «Калинові мости» є Рівненське обласне телебачення та Ольштинський відділ об’єднання українців у Польщі. Він підтримується владою Вармінсько-Мазурського воєводства та Генеральним консульством республіки Польща в Луцьку.  

- Передачі Житомирської Філії НТКУ про Тараса Шевченка стали номінантами престижного Всеукраїнського фестивалю «Кобзар єднає Україну»

У Черкасах завершився ІІ Всеукраїнський фестиваль телевізійних і радіопрограм «Кобзар єднає Україну», засновником і організатором якого є Держкомтелерадіо.

За перемогу у восьми номінаціях та Гран-прі змагались 82 телепередачі та 38 радіопрограм з 32 телерадіокомпаній України. Гран-прі фестивалю вибороли - телепрограма «Боротьба за Щастя» філії НТКУ «Луганська регіональна дирекція» (автор та режисер Андрій Шаповалов, оператор Олександр Буряк). Серед радіопрограм - передача «До побачення, качки» філія НТКУ «Полтавська регіональна дирекція» (автор – Ольга Гладченко, звукорежисер – Сергій Супрун, оператори - Олена Лисяк, Надія Ростопірко). Переможцями є і наші колеги. У номінації «І оживе добра слава, слава України» 3 премію отримала телепрограма «Митець на віки.» Автор Ніна Собкович, звукорежисер Олександр Кодубовський, оператори: Олександр Данилюк, Сергій Кобилянський, відеомонтаж Оксана Жембровська. Серед радіопрограм у цій же номінації - 2 місце у передачі «Барвиста Житомирщина», автор та ведуча – Таміла Бутко, в номінації «Обнімітеся ж, брати мої» присудженно також 2 місце радіопрограмі «Моя країна - Україна», автор та ведуча – Ірина Самарцева, і в номінації «Ще не вмерла України ні слава, ні воля» однойменна передача Олени Корж посіла 3 сходинку. Усі програми, що взяли участь у конкурсному перегляді і прослуховуванні, можна переглянути на офіційному сайті філії НТКУ «Черкаська регіональна дирекція». Програми-переможці згодом будуть транслюватися в ефірі регіональних філій та НТКУ. Вітаємо колег.

2015 рік

- Гран-прі шостого міжнародного фестивалю "Калинові мости", що завершився у  Вармінсько-Мазурському воєводстві Польщі, отримали творча група радіопрограми "Словом і ділом" державної регіональної телерадіокомпанії "Криворіжжя" та автори телепрограми "Я єсть народ. Портрети з війни" Інформаційного управління Київської патріархії.
Фестиваль відбувся за сприяння Держкомтелерадіо, його організаторами традиційно стали Рівненська обласна державна телерадіокомпанія та Ольштинський відділ об’єднання українців у Польщі. Цього року журналісти із України, Польщі та Білорусі представили на суд журі міжнародного телерадіофестивалю «Калинові мости» сорок телевізійних та тридцять радіпрограм. За перемогу вони змагалися у шести номінаціях.
Програма  Житомирської телерадіокомпанії «Та земля мила, де мати народила» у номінації «Пам»яті предків» отримала диплом 1 ступеня.  Автори передачі – Олена Кучмій та Віктор Підвисоцький
Диплом 3 ступеня VI міжнародного фестивалю телепрограм «Калинові мости» «Вармія і Мазури 2015» у номінації «У дзеркалі довкілля» здобула передача «Екотур і Поліський заповідник». Автори – Вікторія Лук»яненко та Віктор Підвисоцький.
Диплом 3-го ступеня у номінації «Одне серце – дві Батьківщини» удостоєна радіопрограма Наталки Кулініч «Через 100 років Ріхтер повертається додому». З повним списком лауреатів VI міжнародного фестивалю "Калинові мости" можна ознайомитись на сайті Держкомтелерадіо.

 

- У Черкасах завершився Всеукраїнський фестиваль телевізійних і радіопрограм «Кобзар єднає Україну», засновником якого є Державний комітет телебачення і радіомовлення України. За перемогу у семи номінаціях та Гран-прі змагалось 56 телевізійних програм із 24 областей України і Києва та 43 радіопрограми із 21 області і столиці. Гран-прі Всеукраїнського фестивалю телевізійних і радіопрограм «Кобзар єднає Україну» вибороли телепрограма «Я до тебе прилітатиму з хмари на розмову» Черкаської ОДТРК   та телепрограма «Три літа Тараса Шевченка» Полтавської ОДТРК 
Серед радіопрограм Гран-прі отримали два проекти - Національний Всеукраїнський радіо-марафон «Борітеся – поборете! Шевченко мобілізує» та концертна програма Національної радіокомпанії України «Нова пісенна Шевченкіана» (телерадіопроект «Мистецькі історії»).
Крім того, нагородами у різних номінаціях відзначені  5 програм нашої, Житомирської телерадіокомпанії.
Перше місце в номінації «І оживе добра слава, слава України» посіла радіопрограма «Нехрестоматійний Шевченко», автор Валентина Тичина.
Друге місце в номінації «І оживе добра слава, слава України» - радіопрограма «Музичні шедеври», автор Наталія Кулініч.
Друге місце в номінації «Великих слів  велика сила» - радіопрограма «Великих слів велика сила», автор Наталія Кулініч
Друге місце в номінації «Славні нащадки славного роду» - телепрограма «Діла добрих оновляться, діла злих загинуть», автор програми Ніна Собкович, оператори Сергій Кобилянський, Сергій Базилюк, звукорежисер Олександр Кодубовський, відеомонтаж Оксани Жембровської, Тетяни Обозанюк.
Третє місце в номінації «І оживе добра слава, слава України» - телепрограма «Сторінки історії», автор Катерина Білошицька, оператори Віктор Підвисоцький, Сергій Базилюк.
 За ініціативою Держкомтелерадіо програми-лауреати демонструватимуться в ефірі державних ТРК. Відтак з творчим доробком наших колег - переможців зможуть ознайомитись глядачі усієї України.

2014 рік

- Програма "Парасолька. За мотивами новели Леоніда Енгібарова». Вересень, 2014 року. Харків. Автор - Антоніна Тугас, оператор Віктор Підвисоцький  - І місце у номінації "Краща телепрограма дитячої студії  у 6 Міжнародному дитячому телевізійному фестивалі «Дитятко».


- V Міжнародний  фестиваль   телевізійних і радіопрограм „КАЛИНОВІ МОСТИ».  ПРОГРАМА  «Росія чи Європа?  лауреат у номінації «Україна – це Європа» автор – Іван Натикач, оператор – Віктор Підвисоцькій.

- V Міжнародний  фестиваль   телевізійних і радіопрограм „КАЛИНОВІ МОСТИ».  ПРОГРАМА  «Червона калина. Биківня»  2 місце  у номінації «Пам’яті предків».  Автор – Людмила  Натикач, оператор – Сергій Кобилянський.

- Всеукраїнський фестиваль “Диабет – проблема общечеловеческая». Програма «Несолодке життя».  Лауреат фестивалю у номінації «Здоров'я кожного – багатство всіх» - журналіст – Т.Лещенко, оператори – Олександр Трачук, Віктор Підвисоцький.


 - Програма «Спорткалейдоскоп» -  1 місце у 4 Всеукраїнському конкурсі серед спортивних журналістів «Спартак спортивний – 2014», у номінації «Найкраща спортивна телепрограма». Автор – Сергій Богінський, оператор – Максим Возний.


- Програма «Спорткалейдоскоп»   -  номінант 11 Всеукраїнського конкурсу-фестивалю телевізійних спортивних програм «Світ спорту». Автор – С.Богінський, оператор – Володимир Рябуш.

- Срібною медаллю нагороджено журналіста Людмилу Натикач товариства «Спільнота Польська» за багаторічне висвітлення польської громади Житомирщини.

- V Міжнародний  фестиваль  телевізійних і радіопрограм „КАЛИНОВІ МОСТИ». Спеціальна відзнака журналісту Людмилі Натикач та оператору Максиму Возному  за висвітлення попереднього фестивалю «Калинові мости».

- ХV Загальнонаціональний фестиваль «Українська мова – мова єднання». Програма «Рідна школа» лауреату номінації «Дихай озоном» – за послідовність і фаховість у висвітленні проблем здорового довкілля. Автор програми – Оксана Ковальчук, оператор – Максим Возний.

- ХV Загальнонаціональний фестиваль «Українська мова – мова єднання». Програма «Рідна школа. Усе ще попереду» 3 місце у номінації «Первоцвіт» – за поетичні збірки молодих поетес Ганни Шиманської та Дарини Сич. Автор програми – Оксана Ковальчук, оператор – Максим Возний.


2013 рік

- Програма "Рідна школа. Естрадно-циркова студія жанр".  І місце у номінації " Пропаганда здорового способу життя " на XVIІ Всеукраїнському фестивалі фільмів і телепрограм для дітей та юнацтва "Золоте курча" (автор - О.Ковальчук, оператор - М.Возний).

- Міжнародний фестиваль «Калинові мости-2013» - Гран-прі за висвітлення попередніх фестивалів. 4 фідеофільми під назвою «Мости надії». Автор Л.Натикач.

- 2 місце у номінації Європейський вибір України» у Міжнародному фестивалі «Калинові мости - 2013» за передачу «Факти про мову»

- 3 місце у номінації «Одне серце – дві Вітчизни» у Міжнародному фестивалі «Калинові мости - 2013» за передачу «Що може одна людина…»

- Міжнародний фестиваль  «Україна рідний край» - приз глядацьких симпатій за передачу «За нашу і Вашу свободу».

- 3 місце у номінації  «Літопис великого подвигу» у IX Міжнародному фестивалі теле- і радіопрограм  «Перемогли разом» програма «Ретроспектива», автор В.Бойко

- Диплом за програму «Кут зору. Бункер» у IX Міжнародному фестивалі теле- і радіопрограм  «Перемогли разом», автор Л.Харшан

 

 

2012 рік

- Програма "Рідна школа" - Ангеліна Карпусь - І місце у номінації "Кращий документальний фільм дитячо-юнацької тематики" на XVI Всеукраїнському фестивалі фільмів і телепрограм для дітей та юнацтва "Золоте курча" (автор - О.Ковальчук, оператор - М.Возний).

- Диплом лауреата у номінації "Пропаганда здорового способу життя" із врученням спеціальної статуетки на XVI Всеукраїнському фестивалі фільмів і телерадіопрограм для дітей та юнацтва "Золоте курча" - програма "Рідна школа" (автор - О.Ковальчук, оператор - М.Возний).

-  ІІ місце у номінації "Світ дитинства. Програми для дітей" на Всеукраїнському телевізійному фестивалі "Відкрий Україну" - програма "Рідна школа" (автор - О.Ковальчук, оператор - М.Возний).

- 18 Міжнародний телефестиваль "Агросвіт-2011". Диплом за 3 місце в номінації "Господарі землі". Програма "По-державницьки: картоплярство на Житомирщині". Творча група у складі: В.Головецький, Н.Собкович, К.Головчанський, В.Шолдрук, О.Кодубовський, М. Подолян.

- Лауреат Міжнародного конкурсу Фонду Рината Ахметова «Зупинімо туберкульоз» програма «Ваше здоров»я» ( Автори – Л.Натикач, О.Гордієнко).

- Житомирська ОДТРК  та журналіст Людмила Натикач отримали Дипломи Міністерства культури Польщі за висвітлення життя польської громади Житомирщини

- Диплом лауреата у XІV-ому  МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ ТЕЛЕВІЗІЙНИХ І РАДІОПРОГРАМ ДЛЯ НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН "МІЙ РІДНИЙ КРАЙ»,  програма «Українська Варшава».

- Диплом лауреата Міжнародного фестивалю «Агросвіт – 2012». Білорусь. Програма «Щасливі Платохіни». Автор  – Л.Харшан, оператори Сергій Базилюк, Олександр Данилюк

- Програма "Рідна школа" - Ангеліна Карпусь - І місце у номінації "Кращий документальний фільм дитячо-юнацької тематики" на XVI Всеукраїнському фестивалі фільмів і телепрограм для дітей та юнацтва "Золоте курча" (автор - О.Ковальчук, оператор - М.Возний).

- Диплом лауреата у номінації "Пропаганда здорового способу життя" із врученням спеціальної статуетки на XVI Всеукраїнському фестивалі фільмів і телерадіопрограм для дітей та юнацтва "Золоте курча" - програма "Рідна школа" (автор - О.Ковальчук, оператор - М.Возний).

- ІІ місце у намінації "Програми для дітей" на Всеукраїнському телевізійному фестивалі "Відкрий Україну" - програма "Рідна школа" (автор - О.Ковальчук, оператор - М.Возний).

- Лауреат обласного творчого конкурсу до Дня журналіста Вікторія Лук`яненко, як авторка та ведуча програми "ЕкоТур" у номінації "Краща телепередача".

- Лауреат обласного творчого конкурсу до Дня журналіста Ольга Степуренко. І місце в номінації "Кращий журналістський матеріал" із висвітлення актуальних для суспільства тем.

- 18 Міжнародний телефестиваль "Агросвіт-2011". Диплом за 3 місце в номінації "Господарі землі". Програма "По-державницьки: картоплярство на Житомирщині". Творча група у складі: В.Головецький, Н.Собкович, К.Головчанський, В.Шолдрук, О.Кодубовський, М.Подолян.

 

 

2011 рік

- Другий Всеукраїнський конкурс "Золота нитка Аріадни". Леонід Харшан - за кращу журналістьку роботу у висвітленні життєдіальності інвалідів програма " Як на духу". Вікторія

- Ігор Грач - за операторську роботу програма " Як на духу". Вікторія

- Тетяна Павлоцька - режисуру монтажу програма "Як на духу". Вікторія

- Всеукраїнський конкурс публікацій і сюжетів "Зупинимо туберкульоз". Людмила Натикач - ІІ місце в номінації "Регіональні телерадіокомпанії"

- П`ятий телевізійний Фестиваль «Відкрий Україну»
Леонід Харшан - І місце у Телеконкурсі «Українське село».

- П`ятий телевізійний Фестиваль «Відкрий Україну» Леонід Харшан - Диплом за високу майстерність і креативність у ролі ведучого.

- П`ятий телевізійний Фестиваль «Відкрий Україну» Людмила Натикач - ІІ місце у Телеконкурсі "Багато націй - один народ" зайняла телепрограма "Українська Варшава"

- Обласний творчий конкурс до Дня журналіста. І місце в номінації "Краща телепередача" за цикл передач "Ретроспектива" нагороджені Дипломом Лауреата: Бойко Віктор Якович - генеральний директор Житомирської обласної державної телерадіокомпанії; Заремба Світлана Григорівна - режисер програм Житомирської обласної державної телерадіокомпанії.

- IV Всеукраїнський ІІІ Міжнародний фестиваль ім. В.Л.Чубасова "Молоде телебачення". Дипломом ІІ ступеня у намінації "Відеокліп", цикл відеокліпів "Що хвилює і захоплює" нагороджена Житомирська обласна державна телерадіокомпанія.

 

2010 рік

- Програма "ЕкоТур" -ІІ місце у Міжнардному фестивалі АГРОСВІТ-2010 у номінації "Рідний край". Представлена програма розповідає про унікальний науководослідницький заклад з розведення нових сортів картоплі Поліську дослідну станцію та щорічний Фестиваль Дерунів у Коростені.

- Щорічний обласний конкурс до Дня Журналіста. Організатори Житомирська обласна державна адміністрація, Житомирська обласна рада, Управління у справах преси та інформації облдержадміністрації, Обласна організація Національної спілки журналістів України. Вікторія Лук’яненко – переможець в номінації «Журналіст року», лауреат премії ім. Василя Остапчука. Представлені роботи:

 • 1) телепрограма «ЕкоТур» присвячена одному з національних символів українського народу – вербі; 2) телепрограма «ЕкоТур» про унікальну природу Денишів та Тригір’я;
  3) сюжет до «Новин Житомирщини» про юну житомирянку - учасницю телешоу «Україна має талант»; 4)сюжет до підсумкової програми «Акценти тижня» про цікавий архітектурний та історичний об’єкт – першу в Правобережній Україні папірню засновану у сімнадцятому столітті у місті Радомишлі; 5) сюжет до підсумкової програми «Акценти тижня» до Дня міста.

 • Четвертий телевізійний Фестиваль «Відкрий Україну»
  Програма «ЕкоТур» - ІІІ місце у номінації «Екологія України» за представлену  програму про Денишівські скеледром та водосховище, а також заказник «Над Тетеревом», де зростають віковічні дуби (всі ці об’єкти розглядаються, як єдиний туристичний комплекс).

 

2009 рік

 • Міжнародний фестиваль фільмів і програм для дітей і юнацтва "Золоте курча". Першість у номінації "Краща програма що пропагує здоровий спосіб життя" за телепрограму "Крапляндія". Автор сценарію Антоніна Тугас, оператор В.Підвисоцький, монтаж Т.Бабінцева, Л.Меодушевська

 • Міжнародний фестиваль телерадіопрограм "Победили вместе" (м.Севастополь) 1 місце в номінації "Невідома війна", відеофільм "Бункер "Скеля"". Автор сценарію та режисер Олександра Соловйова, оператор Максим Возний.

 

2008 рік

 • Міжнародний фестиваль телерадіопрограм "Победили вместе" (м.Севастополь) 3 місце в номінації "Этих дней не смолкнет слава", відеофільм "Пам'ять Богунського лісу". Автор сценарію Олександр Чирков, режисер Леонід Харшан, оператори Сергій Бондаренко, Леонід Мосейчук.

 • 13 Всеукраїнський фестиваль телерадіопрограм "Калинові острови". Диплом за 2 місце в номінації "Душі невичерпна криниця". Програма "Як на духу". Автор і режисер Леонід Харшан, режисер монтажу Тетяна Павлоцька, оператори Сергій Базилюк, Максим Возний.

 

2007 рік

 • Відеофільм "Свині і люди" - 1 місце на міжнародному фестивалі телерадіопрограм "Агросвіт-2007", автор К.Міщенко.

 

2006 рік

 • Диплом лауреата в номінації "За кращу пізнавальну програму" на 15-му всеукраїнському фестивалі дитячого та молодіжного кіно і телебачення "Кришталеві джерела", 2006., автор Антоніна Тугас.
 • Радіопрограма "Один з народу" - 1 місце в номінації "Відродження нації" на 8-му міжнародному фестивалі телерадіопрограм для національних меншин, Ужгород, 2006., автор Олена Плескот.
 • Радіопрограма "Майстер і Орея" - 1 місце в номінації "Краща звукорежисерська робота" на всеукраїнському фестивалі телерадіопрограм "Kалинові острови", Дніпропетровськ, 2006 р., автор Олена Плескот.
 • Світовий форум полонійної журналістики - 1 місце присуджено Людмилі Натикач та Ельвірі Гілевич.
 • Телепрограма "Вашій пам`яті" - лауреат 7-го міжнароджного телекіно форуму "Разом", Ялта, 2006р., автор Віра Рачковська.
 • Відеофільм "Легенда про кам`яне село" - 1 місце на міжнародному фестивалі телерадіопрограм "Агросвіт-2006", автор Людмила Натикач.
 • Цикл телепрограм "Ваше здоров`я" - 1 місце серед регіональних ЗМІ на всеукраїнському конкурсі висвітлення проекту Євросоюзу в реформуванні медицини, Київ, 2006р., автор Людмила Натикач.
 • Дитяча програма "Крапляндія" - приз МНС на 11-му всеукраїнському телефестивалі фільмів і програм для дітей і юнацтва, 2006 р., автор Антоніна Тугас, оператор Олександр Коломієць.

 

2005 рік

 • Відеопрограма "Біла пляма нашої історії" - диплом лауреата і 1 місце в номінації "Історичний календар" на всеукраїнському фестивалі телерадіопрограм "Калинові острови", 2005р., автор Людмила Натикач.
 • Кіноконцерт (музична програма) "Якбі не було війни" - спеціальний приз і "Диплом визнання" на 2-му відкритому фестивалі естрадних мистецтв "Кінотур-2005", автор Ольга Бондарчук, відеомонтаж Ольги Колесової. На цьому ж фестивалі дипломантами визнані Леонід Ярмоченко та Антоніна Тугас.
 • Відеопрограма "Нелегкі кроки реформи" - почесний диплом на всеукраїнському фестивалі телерадіопрограм "Калинові острови", Дніпропетровськ, 2005 р., автор Людмила Натикач, оператор Олександр Гордієнко.

 

2004 рік

 • Відеофільм "Земляки" - 3-є місце у номінації "Кращий теленарис" на відкритому конкурсі ЗМІ "Камрад, Аміго, Шураві", присвяченому 16-й річниці виведення військ з Афганістану, Житомир, 2004, автор Василь Головецький, оператори Леонід Чеховськии, Микола Подолян.
 • Відеопрограма "Школа пожежних наук"- лауреат Всеукраїнського телевізійного фестивалю фільмів та програм для дітей та юнацтва "Золоте курча", Київ, 2004 р., автор Антоніна Тугас, оператор Оксана Ковальчук.
 • Відеофільм "Остання зупинка"- третє місце в конкурсі державного комітету телебачення і радіомовлення України, Київ, 2004 р., автор Юрій Омельченко.

 

2003 рік

 • Відеофільм "Колір лемківської долі" - диплом "За творчий пошук у висвітленні внеску долі лемків у становлення української державності" на Міжнародному телекінофорумі "Вместе", Ялта, 2003 р., автор Тетяна Лещенко, оператор Віктор Підвисоцький.
 • Відеофільм "Молитва у порожньому храмі" - лауреат Всеукраїнського фестивалю "Калинові острови-2003", Черкаси, 2003 р. автор Леонід Ярмоченко, оператори Сергій Бондаренко, Віталій Червінський, Василь Герасимчук.
 • Програма "Джерела віри" - диплом у номінації "За утвердження духовності" на Всеукраїнському фестивалі "Калинові острови", Черкаси, 2003 р., автор Володимир Савченко.

 

2002 рік

 • Bідеофільм "Приїздіть у Дениші!" - диплом у номінації "Туристичні перлини України" на 3-му Міжнародному фестивалі телефільмів, Київ, 2002 р., автор Людмила Натикач, оператор Олександр Гордієнко.
 • Відеофільм "Болить!..", 1-е місце в головній номінації на Міжнародному телефестивалі "У третьому тисячолітті - разом", Ялта, 2002 р., автор Людмила Натикач, оператор Олександр Гордієнко.
 • Відеофільм "Господарі нового часу" - диплом 3-го ступеня у номінації "Ефективний власник" на 9-му Міжнародному фестивалі "Агросвіт - 2002", Львів, 2002р. автор Тетяна Лещенко, оператор Олександр Гордієнко.
 • Відеофільм "Дефіцит життя"- 2-е місце на Всеукраїнському конкурсі на кращу журналістську роботу, присвячену попередженню йододефіцитних захворювань у населення України, Харків, 2002 р., автор Тетяна Лещенко, оператори Ігор Грач, Олександр Гордієнко.
 • Відеофільм "Серед вовків" - 2-га премія на 7-му Всеукраїнському фестивалі "Калинові острови-2002", Київ, 2002 р„ автор Леонід Ярмоченко, оператори Сергій Бондаренко, Віталій Червінський.
 • Відеопрограма "Мелодії самотнього пастуха" - диплом у номінації "За краще втілення режисером музичної теми" на Всеукраїнському фестивалі теле- і радіопрограм "Україна - рідний край", Ялта, 2002 р., автор Володимир Берелет, оператор Олександр Гордієнко.

 

2001 рік

 • Відеофіпьм "Остання і найбільша любов" - диплом на 2-му Міжнародному телефестивалі "Вітер мандрів" у номінації "Україна - туристична держава", Київ, 2001р., автор Людмила Натикач, оператор Олександр Гордієнко.
 • Відеофільм "Остання вечеря" - "Бронзова Афродіта" Міжнародного телекінофоруму "Разом", Ялта. 2001р., автор Леонід Ярмоченко, оператори Сергій Базилюк, Ігор Грач.
 • Відеопрограма "Хміль України: минуле, сучасне, майбутнє" - диплом у номінації "Здобутки аграрної науки" на 8-му Міжнародному телевізійному фестивалі "Агросвіт - 2001", Київ, 2001 р., автор Тетяна Романовська, оператор Ігор Грач.
 • Відеопрограма "Осягнути неосяжне" - диплом на Всеукраїнському конкурсі мас-медіа України "Бренд року - 2001", Київ, 2001 р., автор Тетяна Романовська, оператор Ігор Грач.
 • Відеопрограма "Фрески пам'яті" - диплом у номінації "За журналістську майстерність" на Всеукраїнському фестивалі "Калинові острови", Хмельницький, 2001 р., автор - Володимир Савченко, оператори Ігор Грач, Сергій Бондаренко.

 

2000 рік

 • Відеофільм "Ціна задоволення" - перемога на міжнародному конкурсі телерадіопрограм “Золотий Георгій 2000” в номінації телевізійний фільм. Київ, 2000р., автор Юрій Омельченко, оператор Володимир Кіпаєв.
 • Відеофільм "Хрест комбатантів" - спеціальна подяка на 2-му Міжнародному фестивалі "Україна - рідний край". Судак, Крим, 2000р., автор Людмила Натикач, оператор Олександр Гордієнко.
 • Відеопрограма "Жіноча доля" - 3-є місце на 7-му Міжнародному телефестивалі "Агросвіт-2000", Вінниця, 2000р., автор Тетяна Романовська, оператор Ігор Грач
 • Відеопрограма "Брати, або віщі сни" - почесна грамота Держкомтелерадіо України на Всеукраїнському фестивалі "Калинові острови", Полтава, 2000р. автор - Володимир Савченко, оператори Руслан Тимошенко, Сергій Бондаренко.

 

1999 рік

 • Відеофільм "Мов цвіт кульбаби" - 2-е місце на професійному конкурсі 6-го Міжнародного журналістського форуму, Тарнув (Польща) 1999 р., автор Людмила Натикач, оператор Олександр Гордієнко.
 • Відеофільм "Мов цвіт кульбаби" - диплом на першому Міжнародному телефестивалі "Мій рідний край", Ужгород, 1999 р., автор Людмила Натикач, оператор Олександр Гордієнко.
 • Відеофільм "Пульс Поліської природи" - дипломант Всеукраїнського фестивалю телепрограм , Київ, 1999 р., автор Леонід Ярмоченко, оператор Василь Герасимчук.
 • Відеопрограма "Дорога до Собору"-3-є місце на Всеукраїнському фестивалі "Калинові острови", Житомир, 1999 р., автор - Володимир Савченко, оператори Ігор Грач, Руслан Тимошенко, Сергій Бондаренко.

 

1998 рік

 • Відеофільм "Гей, соколи!" - перше місце на Всеукраїнському фестивалі телепрограм "Україна - рідний край", Одеса, 1998 р., автор Людмила Натикач, оператори - Олександр Гордієнко, Борис Бацук
 • Відеопрограма "Одержимі" - диплом у номінації "За ствердження ідеї духовності українського народу" на Всеукраїнському фестивалі "Калинові острови", Херсон, 1998 р., автор - Володимир Савченко, оператори Ігор Грач, Сергій Бондаренко.

 

1997 рік

 • Відеофільм "Білі голубки" з польського села" - спеціальна нагорода на професійному конкурсі 4-го Міжнародного журналістського форуму, Тарнув (Польща), 1997 р., автор Людмила Натикач, оператор Олександр Гордієнко
 • Відеопрограма "Віра" - спеціальний диплом "За творчий пошук" на Всеукраїнському фестивалі "Калинові острови", Херсон, 1997р., автор - Володимир Савченко, оператори Ігор Грач, Руслан Тимошенко, Сергій Бондаренко.

 

1996 рік

 • Відеофільм "Поляки лісової Слобідки" - спеціальна нагорода на професійному конкурсі 3-го Міжнародного журналістського форуму, Тарнув (Польща), 1996 р., автор Людмила Натикач, оператор Юрій Омельченко.
 • Відеофільм "Ностальгія" - 2-га премія на Міжнародному фестивалі телепрограм та фільмів "Гомель-96", Гомель, Білорусія, 1996 р., автор Леонід Ярмоченко,оператори Сергій Базилюк, Василь Сокирко.

 

1994 рік

 • Відеофільм "Зозулині діти" - 3-я премія на першому Всеукраїнському фестивалі телепрограм, Дніпропетровськ,1994 р., автор Леонід Ярмоченко, оператор Сергій Шахрай.
 • Відеофільм "Нашестя" - спеціальний диплом Всеукраїнського фестивалю телепрограм, Ужгород, 1994 р., автор Леонід Ярмоченко, оператор Сергій Шмідт.

мп3 скачать бесплатно без регистрации