Новини Житомирщини

Водохрещенські купання. Чи наслідуватимуть традиції цього року містяни?

Напередодні свята Хрещення Господнього актуальним є питання безпеки на льоду, адже за традицією, 19 січня люди збираються біля водойм для купання. Саме в цей період виникає ризик виникнення можливих надзвичайних подій на водоймах. Чи будуть наслідувати традиціям і цього року містяни, - дізнавались наші кореспонденти.

Детальніше...

Конкурс на посади менеджерів і продюсерів

Триває прийом документів на посади регіональних менеджерів і продюсерів Суспільного . Суспільне проводить додатковий конкурс на посади менеджерів і продюсерів у тих регіональних дирекціях, де конкурс не відбувся раніше. Станом на 15:00 середи, 17 січня, свої документи подали 15 осіб, 11 з яких – кандидати на посади менеджерів, і 4 – на посади продюсерів філій.  Прийом документів триматиме до 25 січня. Детальніше за посиланням https://suspilne.media/news/88

Перший турнір шахи-більярд у Малині

Перший турнір ШАХИ-БІЛЬЯРД відбувся у Малині.Турнір пройшов як відкритий для любителів більярду та шахів різного віку. За задумом організаторів, це сприятиме тому, що у турнірі братимуть участь батьки і їх діти, вчителі та їх учні. Наймолодшому з учасників турніру – виповнилося десять, найстаршому – вже є вісімдесят.

Детальніше...

У Житомирі відзначили 111-річницю з дня народження Сергія Корольова

Сьогодні 111 річниця з дня народження конструктора космічних кораблів Сергія Павловича Корольова. У Житомирі цей день традиційно відзначають урочистими заходами – покладанням квітів до пам’ятника Сергію Корольову на майдані його імені, а також урочистостями і дружньою зустріччю у Житомирському музеї космонавтики. Сьогодні у музеї було оголошено «день відкритих дверей», проводилися безкоштовні екскурсії.

Детальніше...

Благодійний ярмарок у ЖДУ

Благодійний різдвяний ярмарок влаштували студенти соціально –психологічного факультету Житомирського університету імені Івана Франка аби назбирати грошей на відвідування пацієнтів військового госпіталю. Наїдки студенти виготовляють власноруч, самі ж і продають таким самим студентам, а також викладачам та гостям закладу.

Детальніше...