Ми їх пам`ятаємо

скачать нарезки MP3 рингтонов

 

 

Савченко Володимир Захарович - Заслужений артист України, головний режисер, ведучий програм "Тетерів", "Поліська світлиця".

Ярмоченко Леонід Адамович - ведучий програм, редактор.

Єлісеєва Наталія Олександрівна - друкарка.

Біляченко Петро Лукич - провідний фахівець (відділ кадрів).

Жудра Анатолій Романович - провідний фахівець (відділ кадрів).

Біляченко Іван Олександрович - охоронець.

Будзінський Станіслав Тимофійович - охоронець.

Демчук Євген Дмитрович - охоронець.

Демідчик Віктор Васильович - охоронець.

Наумчук Віктор Демидович - охоронець.


Олексій Романович Сисуєв
– начальник відділу кадрів, працював в телерадіокомпанії з 1986 року.

Віталій Дмитрович Галак - провідний інженер, працював на обласному телебаченні в концертній студії з 1993 року.

Олександр Михайлович Глазков - відеоінженер, працював на обласному телебаченні з перших днів його виходу в ефір у грудні 1992 року.

Сергій Дмитрович Бондаренко – старший оператор, працював на обласному телебаченні з перших днів його виходу в ефір у грудні 1992 року.

Віктор Іванович ХОМЧУК – перший заступник генерального директора ОДТРК, чимало зробив для технічного оснащення обласного телебачення на початку його становлення у 1992 році, модернізації технічної бази ОДТРК, її переходу на цифровий формат.

Юрій Тадейович ВИШНІВСЬКИЙ – журналіст, багаторічний головний редактор обласного радіо, згодом – заступник генерального директора ОДТРК.

Петро Арсенович СМОЛЯР – журналіст, головний редактор обласного радіо, згодом – заступник генерального директора ОДТРК, автор багатьох публіцистичних передач.

Василь Захарович ОСТАПЧУК – журналіст, письменник – гуморист, автор кількох художніх книг, головний редактор обласного радіо, згодом – заступник генерального директора ОДТРК, ведучий публіцистичних передач. На Житомирщині встановлена обласна премія імені Василя Остапчука, яка щороку присуджується кращому журналісту електронних ЗМІ і вручається 6 червня – Дня журналіста України.

Віктор Антонович БАШИНСЬКИЙ – власний кореспондент Українського радіо, співпрацював з обласним радіо

Борис Павлович БАЦУК – відеооператор, чию майстерність відзначено на багатьох міжнародних і всеукраїнських телерадіофестивалях.

Костянтин Анатолійович ЯНОВСЬКИЙ – музикант, композитор, автор музики до багатьох популярних пісень, режисер, згодом – головний режисер ОДТРК. Працював у відомих вокально-інструментальних ансамблях України.

Сергій Георгійович ШМІДТ – дизайнер-комп`ютерник, автор багатьох оригінальних відеозаставок, майстер телемонтажу. За прикладом батька в ОДТРК сумлінно працював його син Дмитро.

Валерій Васильович БЕСПАЛЕНКО – звукорежисер, музикант.

Василь Степанович СОКИРКО – відеооператор, автор зйомок до низки телепрограм, відзначених на міжнародних і всеукраїнських телерадіоконкурсах.

Світлана Олександрівна ТАРИКІНА – асистент режисера обласного телебачення.

Володимир Ольгердович КАНЦЛЕР – відеоінженер, працював на обласному телебачення з перших днів його виходу в ефір у грудні 1992 року.

Іван Іванович СЕГЕДІН – інженер апаратно-студійного комплексу обласного телебачення.

Віктор Петрович Ригун - журналіст, ведучий телепередачі "Діляночка" та інших програм.

мп3 скачать бесплатно без регистрации